FX20-120S-0.5SH
HiroseHirose
FX20-120S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 120POS 0.5MM SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: FX20-120S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX20-120S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 120POS 0.5MM SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20407 pcs Φύλλο δεδομένων FX20-120S-0.5SH.pdf
Σειρά FunctionMax™ FX20 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H122398
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 120
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.281" (7.15mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 120 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX20-120P-0.5SV20
FX20-120P-0.5SV20
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG 120POS 0.5MM SMD
Σε απόθεμα: 17486 pcs
Κατεβάστε: FX20-120P-0.5SV20.pdf
RFQ
FX20-120P-0.5SV20(10)
FX20-120P-0.5SV20(10)
Περιγραφή: CONN HDR 120POS 0.5MM SMD
Σε απόθεμα: 20587 pcs
Κατεβάστε: FX20-120P-0.5SV20(10).pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN HDR 140POS 0.5MM SMD