FX18-100P-0.8SH
HiroseHirose
FX18-100P-0.8SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 100POS 0.8MM SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FX18-100P-0.8SH.pdf2.FX18-100P-0.8SH.pdf3.FX18-100P-0.8SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX18-100P-0.8SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 100POS 0.8MM SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX18 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα FX18100P08SH
H11999
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.374" (9.50mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold