FX15SC-51S-0.5SH(30)
HiroseHirose
FX15SC-51S-0.5SH(30) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 51POS 0.5MM
Φύλλα δεδομένων: FX15SC-51S-0.5SH(30).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX15SC-51S-0.5SH(30) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 51POS 0.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30603 pcs Φύλλο δεδομένων FX15SC-51S-0.5SH(30).pdf
Λήξη Solder Σειρά FX15
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 575-2311-5-30
Αριθμός θέσεων 51 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Shielded
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Multi-Purpose Στυλ Connector Receptacle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX15SC-41S-0.5SV
FX15SC-41S-0.5SV
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 41POS .5MM VERT SMD
Σε απόθεμα: 57795 pcs
Κατεβάστε: FX15SC-41S-0.5SV.pdf
RFQ
FX16-21P-0.5SD
FX16-21P-0.5SD
Περιγραφή: CONN PLUG 0.5MM 21POS
Σε απόθεμα: 85376 pcs
Κατεβάστε: FX16-21P-0.5SD.pdf
RFQ
FX15SC-51S-0.5SH
FX15SC-51S-0.5SH
Κατεβάστε: FX15SC-51S-0.5SH.pdf
FX15S-51S-0.5SH
FX15S-51S-0.5SH
Περιγραφή: CONN RCPT 51POS 1MM R/A SMD
Κατεβάστε: FX15S-51S-0.5SH.pdf
FX15SC-51S-0.5SV
FX15SC-51S-0.5SV