FX11LB-92S-SV
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
FX11LB-92S-SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 92POS W/O POSTS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11LB-92S-SV.pdf2.FX11LB-92S-SV.pdf3.FX11LB-92S-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX11LB-92S-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX11LB-92S-SV Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 92POS W/O POSTS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Κατάσταση RoHS Tray
Άλλα ονόματα *FX11LB-92S-SV
H2546
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 92 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FX11LB-92S-SV
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 2mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.065" (1.65mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 92 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN RECEPT 92POS W/O POSTS SMD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts καλώδιο Διάμετρος 3.9µin (0.10µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11LB-80S/8-SV(71)
FX11LB-80S/8-SV(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 80POS W/O POSTS SMD
Σε απόθεμα: 25756 pcs
Κατεβάστε: FX11LB-80S/8-SV(71).pdf
RFQ
FX11LB-80S/8-SV(92)
FX11LB-80S/8-SV(92)