FX11LB-68S-SV(22)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 68POS W/O POSTS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11LB-68S-SV(22).pdf2.FX11LB-68S-SV(22).pdf3.FX11LB-68S-SV(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX11LB-68S-SV(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 68POS W/O POSTS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 573-0152-0-22
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 68
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.065" (1.65mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11LB-80S/8-SV
FX11LB-80S/8-SV
Περιγραφή: CONN RECEPT 80POS W/O POSTS SMD
Σε απόθεμα: 5758 pcs
Κατεβάστε: FX11LB-80S/8-SV.pdf
RFQ
FX11LB-80P/8-SV(92)
FX11LB-80P/8-SV(92)
Περιγραφή: CONN HDR 80POS W/O POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LB-80P/8-SV(92).pdf
RFQ
FX11LB-80P/8-SV(71)
FX11LB-80P/8-SV(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 80POS W/O POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LB-80P/8-SV(71).pdf
FX11LB-80P/8-SV
FX11LB-80P/8-SV
Κατεβάστε: FX11LB-80P/8-SV.pdf
FX11LB-68S-SV(21)
FX11LB-68S-SV(21)
Κατεβάστε: FX11LB-68S-SV(21).pdf
FX11LB-68S-SV
FX11LB-68S-SV
Κατεβάστε: FX11LB-68S-SV.pdf
FX11LB-60S/6-SV(92)
FX11LB-60S/6-SV(92)
Περιγραφή: CONN RECEPT 60POS W/O POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LB-60S/6-SV(92).pdf
FX11LB-68P-SV(22)
FX11LB-68P-SV(22)
Περιγραφή: CONN HDR 68POS W/O POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LB-68P-SV(22).pdf
FX11LB-68P-SV
FX11LB-68P-SV
Περιγραφή: CONN HEADER 68POS W/O POSTS SMD