FX11B-80P-SV(22)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 80POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11B-80P-SV(22).pdf2.FX11B-80P-SV(22).pdf3.FX11B-80P-SV(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX11B-80P-SV(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 80POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 573-0558-4-22
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2.5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.084" (2.13mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold