FX11B-100P-SV
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
FX11B-100P-SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 100POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11B-100P-SV.pdf2.FX11B-100P-SV.pdf3.FX11B-100P-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX11B-100P-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX11B-100P-SV Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 100POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Κατάσταση RoHS Tray
Άλλα ονόματα 573-0553-0-00
FX11B-100P-SV-ND
H123296
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FX11B-100P-SV
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 2.5mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.084" (2.13mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HDR 100POS 2.5MM Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts καλώδιο Διάμετρος 3.9µin (0.10µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 80POS 3MM
Κατεβάστε: FX11A-80P/8-SV0.5(92).pdf
RFQ
FX11A-80S/8-SV(71)
FX11A-80S/8-SV(71)
Περιγραφή: CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Κατεβάστε: FX11A-80S/8-SV(71).pdf
RFQ
FX11B-100P-SV0.5(21)
FX11B-100P-SV0.5(21)
Περιγραφή: CONN HDR 100POS 3MM
Κατεβάστε: FX11B-100P-SV0.5(21).pdf
Περιγραφή: CONN HDR 80POS 3MM
Κατεβάστε: FX11A-80P/8-SV0.5(91).pdf
FX11A-80S/8-SV(91)
FX11A-80S/8-SV(91)
Κατεβάστε: FX11A-80S/8-SV(91).pdf
FX11B-100P-SV(22)
FX11B-100P-SV(22)
Κατεβάστε: FX11B-100P-SV(22).pdf
FX11B-100P-SV0.5(22)
FX11B-100P-SV0.5(22)
Περιγραφή: CONN HDR 100POS 3MM
Κατεβάστε: FX11B-100P-SV0.5(22).pdf
FX11B-100P-SV0.5
FX11B-100P-SV0.5
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HDR 100POS 3MM
Κατεβάστε: FX11B-100P-SV0.5.pdf
FX11B-100P-SV(21)
FX11B-100P-SV(21)