FX10B-96S-SV
HiroseHirose
FX10B-96S-SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 96POS W/O POST SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX10B-96S-SV.pdf2.FX10B-96S-SV.pdf3.FX10B-96S-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX10B-96S-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX10B-96S-SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 96POS W/O POST SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29071 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FX10B-96S-SV.pdf2.FX10B-96S-SV.pdf3.FX10B-96S-SV.pdf
Σειρά FunctionMax™ FX10 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα FX10B96SSV
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4mm, 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.126" (3.20mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 96 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Σχετικά προϊόντα
FX10B-96P-SV(71)
FX10B-96P-SV(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 96POS W/O POST SMD
Σε απόθεμα: 30895 pcs
Κατεβάστε: FX10B-96P-SV(71).pdf
RFQ
FX11A-100P-SV
FX11A-100P-SV
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HDR 100POS 2.5MM