FX10B-168S-SV
HiroseHirose
FX10B-168S-SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 168POS W/O POST SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX10B-168S-SV.pdf2.FX10B-168S-SV.pdf3.FX10B-168S-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX10B-168S-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX10B-168S-SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 168POS W/O POST SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX10 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα FX10B168SSV
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 168
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4mm, 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.126" (3.20mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 168 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Σχετικά προϊόντα
FX10B-168P-SV4(83)
FX10B-168P-SV4(83)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 168POS W/O POST SMD
Σε απόθεμα: 5433 pcs
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV4(83).pdf
RFQ
FX10B-168S-SV(83)
FX10B-168S-SV(83)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Σε απόθεμα: 7180 pcs
Κατεβάστε: FX10B-168S-SV(83).pdf
RFQ
FX10B-168S-SV(84)
FX10B-168S-SV(84)
Κατεβάστε: FX10B-168S-SV(84).pdf
FX10B-80P/8-SV
FX10B-80P/8-SV
Περιγραφή: CONN HEADER 80POS W/O POST SMD
Κατεβάστε: FX10B-80P/8-SV.pdf
FX10B-168S-SV(93)
FX10B-168S-SV(93)
Κατεβάστε: FX10B-168S-SV(93).pdf
FX10B-168P-SV4(93)
FX10B-168P-SV4(93)
Περιγραφή: CONN HDR 168POS W/O POST SMD
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV4(93).pdf
FX10B-168P-SV3(85)
FX10B-168P-SV3(85)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV3(85).pdf
FX10B-168S-SV(85)
FX10B-168S-SV(85)
Κατεβάστε: FX10B-168S-SV(85).pdf
FX10B-168P-SV3(93)
FX10B-168P-SV3(93)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV3(93).pdf
FX10B-168P-SV3(83)
FX10B-168P-SV3(83)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV3(83).pdf
FX10B-168P-SV4(85)
FX10B-168P-SV4(85)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV4(85).pdf
FX10B-168S-SV(21)
FX10B-168S-SV(21)
Κατεβάστε: FX10B-168S-SV(21).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών