FX10B-168P-SV(91)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 168POS W/O POST SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX10B-168P-SV(91).pdf2.FX10B-168P-SV(91).pdf3.FX10B-168P-SV(91).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX10B-168P-SV(91) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 168POS W/O POST SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX10 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 570-0054-1-91
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 168
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.138" (3.50mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 168 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX10B-168P-SV(85)
FX10B-168P-SV(85)
Περιγραφή: CONN HEADER 168POS W/O POST SMD
Σε απόθεμα: 6350 pcs
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV(85).pdf
RFQ
FX10B-144S-SV
FX10B-144S-SV
Περιγραφή: CONN RECEPT 144POS W/O POST SMD
Κατεβάστε: FX10B-144S-SV.pdf
RFQ
FX10B-168P-SV1(83)
FX10B-168P-SV1(83)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV1(83).pdf
FX10B-168P-SV(71)
FX10B-168P-SV(71)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV(71).pdf
FX10B-144P-SV1(91)
FX10B-144P-SV1(91)
Περιγραφή: CONN HDR 144POS W/O POST SMD
Κατεβάστε: FX10B-144P-SV1(91).pdf
FX10B-144S-SV(21)
FX10B-144S-SV(21)
Κατεβάστε: FX10B-144S-SV(21).pdf
FX10B-168P-SV(93)
FX10B-168P-SV(93)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV(93).pdf
FX10B-168P-SV(83)
FX10B-168P-SV(83)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV(83).pdf
FX10B-168P-SV1(91)
FX10B-168P-SV1(91)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV1(91).pdf
FX10B-168P-SV1(85)
FX10B-168P-SV1(85)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV1(85).pdf
FX10B-168P-SV1(93)
FX10B-168P-SV1(93)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV1(93).pdf
FX10B-168P-SV1(71)
FX10B-168P-SV1(71)
Κατεβάστε: FX10B-168P-SV1(71).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών