FH52E-64S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 64POS .5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52E-64S-0.5SH.pdf2.FH52E-64S-0.5SH.pdf3.FH52E-64S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52E-64S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 64POS .5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH52E Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-3333-9-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 64
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 64 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze