FH52E-30S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 30POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52E-30S-0.5SH.pdf2.FH52E-30S-0.5SH.pdf3.FH52E-30S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52E-30S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 30POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH52E Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Gray
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.18µin (0.030µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Tabbed ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH52E-24S-0.5SH(99)
FH52E-24S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 24POS 0.5MM SMD
Σε απόθεμα: 46740 pcs
Κατεβάστε: FH52E-24S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52E-30S-0.5SH(99)
FH52E-30S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 30POS 0.5MM SMD
Κατεβάστε: FH52E-30S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52E-22S-0.5SH
FH52E-22S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC 22POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH52E-22S-0.5SH.pdf
FH52E-20(10)SB-1SH(99)
FH52E-20(10)SB-1SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 10POS 1MM SMD