FH52E-18S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 18POS .5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52E-18S-0.5SH.pdf2.FH52E-18S-0.5SH.pdf3.FH52E-18S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52E-18S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 18POS .5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH52E Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-3331-3-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.18µin (0.030µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tabbed
ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH52E-10S-0.5SH(99)
FH52E-10S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 10POS 0.5MM SMD
Σε απόθεμα: 59900 pcs
Κατεβάστε: FH52E-10S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52E-20(10)SB-1SH
FH52E-20(10)SB-1SH
Περιγραφή: CONN FFC 10POS 1MM R/A
Κατεβάστε: FH52E-20(10)SB-1SH.pdf
RFQ
FH52E-20(10)SB-1SH(99)
FH52E-20(10)SB-1SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 10POS 1MM SMD