FH41-50S-0.5SH(05)
HiroseHirose
FH41-50S-0.5SH(05) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH41-50S-0.5SH(05).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH41-50S-0.5SH(05) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45781 pcs Φύλλο δεδομένων FH41-50S-0.5SH(05).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH41 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH41-50S-0.5SH(05)
HFY050CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock, Backlock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.098" (2.50mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Solder Retention
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 50 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze