FH41-15S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH41-15S-0.5SH(99) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 15POS .5MM
Φύλλα δεδομένων: FH41-15S-0.5SH(99).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH41-15S-0.5SH(99) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 15POS .5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55157 pcs Φύλλο δεδομένων FH41-15S-0.5SH(99).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH41 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-2222-2-99
FH41-15S-0.5SH(99)-ND
H124728TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock, Backlock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.098" (2.50mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Solder Retention
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 15 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tabbed
ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH41-28S-0.5SH(05)
FH41-28S-0.5SH(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 68943 pcs
Κατεβάστε: FH41-28S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH4000074Z
FH4000074Z
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: CRYSTAL 40MHZ 8PF SMD
Σε απόθεμα: 122554 pcs
Κατεβάστε: FH4000074Z.pdf
RFQ
FH41-15S-0.5SH(05)
FH41-15S-0.5SH(05)
Περιγραφή: CONN FFC 15POS .5MM