FH33-26S-0.5SH
HiroseHirose
FH33-26S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH33-26S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH33-26S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77336 pcs Φύλλο δεδομένων FH33-26S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH33 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA), Nylon στέγαση χρώμα -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.047" (1.20mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Tapered ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή χρώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH33-28S-0.5SH
FH33-28S-0.5SH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A