FH19SD-16S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 16POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH19SD-16S-0.5SH.pdf2.FH19SD-16S-0.5SH.pdf3.FH19SD-16S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SD-16S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 16POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη -
Σειρά FH19 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-2602-3-00
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος -
στέγαση χρώμα - Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Flat Flex Type - Χαρακτηριστικά -
FFC, FCB Πάχος - Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish -
Τύπος σύνδεσης / επαφής - Cable End Type -
ενεργοποιητή Υλικό - ενεργοποιητή χρώματος -
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-8S-0.5SH(05)
FH19SC-8S-0.5SH(05)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 8POS 0.50MM R/A