FH19SC-4S-0.5SH(09)
HiroseHirose
FH19SC-4S-0.5SH(09) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH19SC-4S-0.5SH(09).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-4S-0.5SH(09) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4155 pcs Φύλλο δεδομένων FH19SC-4S-0.5SH(09).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-0517-5-09
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A