FH19SC-30S-0.5SH(09)
HiroseHirose
FH19SC-30S-0.5SH(09) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-30S-0.5SH(09) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-0500-2-09
FH19SC-30S-0.5SH(09)-ND
H125842TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 30
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tapered
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-32S-0.5SH(10)
FH19SC-32S-0.5SH(10)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 88501 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-32S-0.5SH(10).pdf
RFQ
FH19SC-30S-0.5SH(05)
FH19SC-30S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-30S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH19SC-27S-0.5SH(99)
FH19SC-27S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 27POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-27S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-28S-0.5SH(09)
FH19SC-28S-0.5SH(09)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-28S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-30S-0.5SH(99)
FH19SC-30S-0.5SH(99)
Κατεβάστε: FH19SC-30S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-32S-0.5SH(05)
FH19SC-32S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-32S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-28S-0.5SH(05)
FH19SC-28S-0.5SH(05)