FH19D-7S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC/FFC 7POS 0.50MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FH19D-7S-0.5SH.pdf2.FH19D-7S-0.5SH.pdf3.FH19D-7S-0.5SH.pdf4.FH19D-7S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19D-7S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FPC/FFC 7POS 0.50MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη -
Σειρά FH19 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-2500-3-00
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος -
στέγαση χρώμα - Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Flat Flex Type - Χαρακτηριστικά -
FFC, FCB Πάχος - Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Connector 0.020" (0.50mm)