FH12S-45S-0.5SH
HiroseHirose
FH12S-45S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12S-45S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12S-45S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5681 pcs Φύλλο δεδομένων FH12S-45S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFA45TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 45
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.094" (2.40mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A