FH12F-6S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-6S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-6S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-6S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5709 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-6S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFR06TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 6
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A