FH12-53S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-53S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 53POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-53S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-53S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 53POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5727 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-53S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ53TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 53
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-50S-0.5SVA(55)
FH12-50S-0.5SVA(55)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC VERT 50POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 57196 pcs
Κατεβάστε: FH12-50S-0.5SVA(55).pdf
RFQ
FH12-5S-1SH(55)
FH12-5S-1SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 130175 pcs
Κατεβάστε: FH12-5S-1SH(55).pdf
RFQ
FH12-53S-0.5SH(54)
FH12-53S-0.5SH(54)