FH12-45S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-45S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-45S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-45S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4884 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-45S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ45TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 45
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-40S-0.5SV(1)(98)
FH12-40S-0.5SV(1)(98)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC VERT 40POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 5089 pcs
Κατεβάστε: FH12-40S-0.5SV(1)(98).pdf
RFQ
FH12-45S-0.5SH(54)
FH12-45S-0.5SH(54)
Σε απόθεμα: 41824 pcs
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SH(54).pdf
RFQ
FH12-45S-0.5SH(55)
FH12-45S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SH(55).pdf
FH12-40S-0.5SVA(54)
FH12-40S-0.5SVA(54)
Κατεβάστε: FH12-40S-0.5SVA(54).pdf
FH12-45S-0.5SV
FH12-45S-0.5SV
Περιγραφή: CONN FFC VERT 45POS 0.50MM SMD
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SV.pdf
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-45S-0.5SV(55)
FH12-45S-0.5SV(55)
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SV(55).pdf
FH12-40S-0.5SVA(98)
FH12-40S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 40POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-40S-0.5SVA(98).pdf
FH12-45S-0.5SH(1)(98)
FH12-45S-0.5SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-45S-0.5SH(1)(98).pdf
Κατεβάστε: FH12-40S-0.5SV.pdf