FH12-36S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-36S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 36POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-36S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-36S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 36POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4266 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-36S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ36TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 36
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 36 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12-36S-0.5SH(1)(98)
FH12-36S-0.5SH(1)(98)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 35267 pcs
Κατεβάστε: FH12-36S-0.5SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-34S-0.5SV(55)
FH12-34S-0.5SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 34POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 54122 pcs
Κατεβάστε: FH12-34S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-35S-0.5SH(55)
FH12-35S-0.5SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 35POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12-35S-0.5SH(55).pdf
FH12-36S-0.5SH(55)
FH12-36S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-36S-0.5SH(55).pdf
FH12-34S-0.5SVA(98)
FH12-34S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 34POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-34S-0.5SVA(98).pdf
FH12-36S-0.5SH(54)
FH12-36S-0.5SH(54)