FH12-33S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-33S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-33S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5767 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-33S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12-33S-0.5SH
FH1233S05SH
HFJ33CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 33
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 33 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A