FH12-28S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-28S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-28S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5753 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-28S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ28TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 28
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-26S-0.5SV(55)
FH12-26S-0.5SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 26POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 4573 pcs
Κατεβάστε: FH12-26S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-30(14)SA-1SH(55)
FH12-30(14)SA-1SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 30POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 91512 pcs
Κατεβάστε: FH12-30(14)SA-1SH(55).pdf
RFQ
FH12-26S-1SH
FH12-26S-1SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A
Κατεβάστε: FH12-26S-1SH.pdf
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-30(14)SA-1SH(1)(98).pdf
FH12-26S-0.5SVA(98)
FH12-26S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 26POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-26S-0.5SVA(98).pdf
FH12-28S-0.5SH(55)
FH12-28S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-28S-0.5SH(55).pdf
FH12-28S-0.5SH(54)
FH12-28S-0.5SH(54)
Κατεβάστε: FH12-28S-0.5SH(54).pdf
FH12-26S-1SH(55)
FH12-26S-1SH(55)
Κατεβάστε: FH12-26S-1SH(55).pdf
FH12-30S-0.5SH
FH12-30S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12-30S-0.5SH.pdf
FH12-26S-1SH(1)(98)
FH12-26S-1SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-26S-1SH(1)(98).pdf
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-28S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-26S-0.5SVA(54)
FH12-26S-0.5SVA(54)
Κατεβάστε: FH12-26S-0.5SVA(54).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών