FH12-24S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-24S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-24S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-24S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5983 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-24S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12-24S-0.5SH
FH12-24S-0.5SHCT
FH1224S05SH
HFJ24CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 24
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 24POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 73383 pcs
Κατεβάστε: FH12-24(11)SA-1SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-24S-0.5SH(1)(98)
FH12-24S-0.5SH(1)(98)
Σε απόθεμα: 44188 pcs
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-24S-0.5SH(54)
FH12-24S-0.5SH(54)
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SH(54).pdf
FH12-24S-0.5SH(55)
FH12-24S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SH(55).pdf
FH12-24S-0.5SV(55)
FH12-24S-0.5SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 24POS 0.50MM SMD
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SV(55).pdf
FH12-24S-0.5SV
FH12-24S-0.5SV
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SV.pdf
FH12-22S-1SH(55)
FH12-22S-1SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A
Κατεβάστε: FH12-22S-1SH(55).pdf
FH12-24(11)SA-1SH(55)
FH12-24(11)SA-1SH(55)
Κατεβάστε: FH12-24(11)SA-1SH(55).pdf
FH12-24S-0.5SV(1)(98)
FH12-24S-0.5SV(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-24S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-22S-1SV
FH12-22S-1SV
Περιγραφή: CONN FFC FPC VERT 22POS 1MM SMD
Κατεβάστε: FH12-22S-1SV.pdf
FH12-22S-1SV(55)
FH12-22S-1SV(55)