FH12-22S-1SH
HiroseHirose
FH12-22S-1SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-22S-1SH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FH12-22S-1SH
Αριθμός εξαρτήματος FH12-22S-1SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5526 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-22S-1SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12-22S-1SH
FH1222S1SH
HFB22CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 22
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-22S-0.5SV
FH12-22S-0.5SV
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC VERT 22POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 5036 pcs
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SV.pdf
RFQ
FH12-22S-0.5SV(55)
FH12-22S-0.5SV(55)
Σε απόθεμα: 5812 pcs
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-22S-1SVA(54)
FH12-22S-1SVA(54)
Περιγραφή: CONN FFC FPC VERT 22POS 1MM SMD
Κατεβάστε: FH12-22S-1SVA(54).pdf
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
FH12-24(11)SA-1SH(1)(98)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 24POS 1.00MM R/A
Κατεβάστε: FH12-24(11)SA-1SH(1)(98).pdf
FH12-22S-0.5SVA(98)
FH12-22S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 22POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SVA(98).pdf
FH12-22S-1SH(55)
FH12-22S-1SH(55)