FH12-22S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-22S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-22S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-22S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5926 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-22S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ22TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 22
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA), Nylon στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12-22(10)SA-1SH(1)(98)
FH12-22(10)SA-1SH(1)(98)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 87031 pcs
Κατεβάστε: FH12-22(10)SA-1SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-20S-1SV(55)
FH12-20S-1SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
Σε απόθεμα: 4395 pcs
Κατεβάστε: FH12-20S-1SV(55).pdf
RFQ
FH12-22S-0.5SH(54)
FH12-22S-0.5SH(54)
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SH(54).pdf
FH12-22S-0.5SH(55)
FH12-22S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SH(55).pdf
FH12-22S-0.5SV(55)
FH12-22S-0.5SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 22POS 0.50MM SMD
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SV(55).pdf
FH12-22S-0.5SH(1)(98)
FH12-22S-0.5SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-22S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-20S-0.5SVA(98)
FH12-20S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 20POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-20S-0.5SVA(98).pdf
FH12-22(10)SA-1SH(55)
FH12-22(10)SA-1SH(55)
Κατεβάστε: FH12-22(10)SA-1SH(55).pdf
FH12-22S-0.5SV
FH12-22S-0.5SV