FH12-16S-1SH
HiroseHirose
FH12-16S-1SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-16S-1SH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FH12-16S-1SH
Αριθμός εξαρτήματος FH12-16S-1SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4139 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-16S-1SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα FH12-16S-1SH-ND
HFB16TR
Q919919
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 16
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-16S-1SVA(54)
FH12-16S-1SVA(54)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD
Σε απόθεμα: 72124 pcs
Κατεβάστε: FH12-16S-1SVA(54).pdf
RFQ
FH12-16S-0.5SV(55)
FH12-16S-0.5SV(55)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 16POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 5141 pcs
Κατεβάστε: FH12-16S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-16S-1SH(55)
FH12-16S-1SH(55)
Κατεβάστε: FH12-16S-1SH(55).pdf
FH12-16S-1SH(1)(98)
FH12-16S-1SH(1)(98)