| Αριθμός εξαρτήματος | FH12-16S-0.5SH | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5870 pcs | Φύλλο δεδομένων | FH12-16S-0.5SH.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 50V | Λήξη | Solder |
| Σειρά | FH12 | Πίσσα | 0.020" (0.50mm) |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Αλλα ονόματα | FH12-16S-0.5SH-ND HFJ16TR Q845617 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C | Αριθμός θέσεων | 16 |
| Κύκλοι του ζευγαρώματος | 20 | Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA), Nylon | στέγαση χρώμα | Beige |
| Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο | 0.079" (2.00mm) | Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Χαρακτηριστικά | Zero Insertion Force (ZIF) | FFC, FCB Πάχος | 0.30mm |
| Λεπτομερής περιγραφή | 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle | τρέχουσα Αξιολόγηση | 0.5A |