FH12-13S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-13S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-13S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-13S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4730 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-13S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα FH12-13S-0.5SH-ND
HFJ13TR
Q1146802
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 13
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-13S-0.5SH(55)
FH12-13S-0.5SH(55)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 77417 pcs
Κατεβάστε: FH12-13S-0.5SH(55).pdf
RFQ
FH12-13S-0.5SH(1)(98)
FH12-13S-0.5SH(1)(98)