FH12-10S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-10S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-10S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-10S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4760 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-10S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ10TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA), Nylon στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12-10S-0.5SH(54)
FH12-10S-0.5SH(54)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 58795 pcs
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SH(54).pdf
RFQ
FH10A-8S-1SH
FH10A-8S-1SH
Περιγραφή: CONN FFC FPC TOP 8POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 4542 pcs
Κατεβάστε: FH10A-8S-1SH.pdf
RFQ
FH12-10(4)SA-1SH(55)
FH12-10(4)SA-1SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 10POS 1.00MM R/A
Κατεβάστε: FH12-10(4)SA-1SH(55).pdf
FH12-10(4)SA-1SH
FH12-10(4)SA-1SH
Κατεβάστε: FH12-10(4)SA-1SH.pdf
FH10A-7S-1SHB
FH10A-7S-1SHB
Περιγραφή: CONN FFC FPC TOP 7POS 1.00MM R/A
Κατεβάστε: FH10A-7S-1SHB.pdf
FH12-10S-0.5SV
FH12-10S-0.5SV
Περιγραφή: CONN FFC VERT 10POS 0.50MM SMD
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SV.pdf
FH12-10S-0.5SH(55)
FH12-10S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SH(55).pdf
FH10A-8S-1SHB
FH10A-8S-1SHB
Κατεβάστε: FH10A-8S-1SHB.pdf
FH12-10S-0.5SV(1)(98)
FH12-10S-0.5SV(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SV(1)(98).pdf
FH12-10(4)SA-1SH(1)(98)
FH12-10(4)SA-1SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-10(4)SA-1SH(1)(98).pdf
FH12-10S-0.5SH(1)(98)
FH12-10S-0.5SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-10S-0.5SH(60)
FH12-10S-0.5SH(60)
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SH(60).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών