FH1-5S-2.54DSA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC VERT 5POS 2.54MM PCB
Φύλλα δεδομένων: FH1-5S-2.54DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH1-5S-2.54DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC VERT 5POS 2.54MM PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5475 pcs Φύλλο δεδομένων FH1-5S-2.54DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Σειρά FH1 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *FH1-5S-2.54DSA
Q2248177
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 30 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) στέγαση χρώμα Black
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.275" (6.99mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.13mm ~ 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 5 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.100" (2.54mm) Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 1A