EX80-54S-SH(31)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
EX80-54S-SH(31) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 54POS
Φύλλα δεδομένων: EX80-54S-SH(31).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EX80-54S-SH(31) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 54POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4375 pcs Φύλλο δεδομένων EX80-54S-SH(31).pdf
Σειρά EX80 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 232-0615-6-31 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 54 Αριθμός αγωγοί 0.023" (0.60mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή EX80-54S-SH(31) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.205" (5.20mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Shutter
Διευρυμένη περιγραφή 54 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Περιγραφή CONN RECEPT 54POS
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EX80-54S-SH(30)
EX80-54S-SH(30)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RECEPT 54POS
Σε απόθεμα: 4607 pcs
Κατεβάστε: EX80-54S-SH(30).pdf
RFQ
EX80-SO-54S
EX80-SO-54S
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN
Σε απόθεμα: 4385 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
EX80-SO-54P(02)
EX80-SO-54P(02)
Περιγραφή: CONN
Κατεβάστε:
EX80-54S-SH(32)
EX80-54S-SH(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 54POS
Κατεβάστε: EX80-54S-SH(32).pdf
EX800
EX800
Κατασκευαστές: FLIR
Περιγραφή: SPECIALTY ACIDITY PH
Σε απόθεμα: 451 pcs
Κατεβάστε: EX800.pdf
EX80-54S-SH(06)
EX80-54S-SH(06)
Περιγραφή: CONN RECEPT 54POS
Κατεβάστε: EX80-54S-SH(06).pdf
EX80-SO-54P
EX80-SO-54P
EX80-TO-B-54(50)S
EX80-TO-B-54(50)S
EX80-54S-SH(10)
EX80-54S-SH(10)
Περιγραφή: CONN RECEPT 54POS
Κατεβάστε: EX80-54S-SH(10).pdf
EX80-54S
EX80-54S
Περιγραφή: CONN RECEPT 54POS
Κατεβάστε: EX80-54S.pdf
EX80-54S-SH(07)
EX80-54S-SH(07)
Κατεβάστε: EX80-54S-SH(07).pdf
EX80-54S(30)
EX80-54S(30)
Περιγραφή: CONN PLUG 54POS
Κατεβάστε: EX80-54S(30).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών