DF9BA-31P-1V(32)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9BA-31P-1V(32).pdf2.DF9BA-31P-1V(32).pdf3.DF9BA-31P-1V(32).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9BA-31P-1V(32) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 31
Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9BA-31P-1V(32) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.5mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 31 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Περιγραφή CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN