DF9A-23P-1V(22)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF9A-23P-1V(22) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9A-23P-1V(22).pdf2.DF9A-23P-1V(22).pdf3.DF9A-23P-1V(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9A-23P-1V(22) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα H10364TR Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 23 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9A-23P-1V(22)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin
Περιγραφή CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN Επικοινωνία Τέλος Πάχος Tin