DF9-25P-1V(69)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 25POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9-25P-1V(69).pdf2.DF9-25P-1V(69).pdf3.DF9-25P-1V(69).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9-25P-1V(69) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 25POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9-25P-1V(69) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 25 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN HEADER 25POS 1MM SMD GOLD
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
καλώδιο Διάμετρος 8µin (0.20µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9-25S-1V(20)
DF9-25S-1V(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 25POS 1MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 5663 pcs
Κατεβάστε: DF9-25S-1V(20).pdf
RFQ
DF9-25P-1V(32)
DF9-25P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 25POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9-25P-1V(32).pdf
RFQ
DF9-25S-1V(69)
DF9-25S-1V(69)
Περιγραφή: CONN RECEPT 25POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9-25S-1V(69).pdf
DF9-31P-1V(31)
DF9-31P-1V(31)
Περιγραφή: CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε:
DF9-31P-1V(32)
DF9-31P-1V(32)
Κατεβάστε: DF9-31P-1V(32).pdf
DF9-31P-1V(20)
DF9-31P-1V(20)
Κατεβάστε:
DF9-23S-1V(32)
DF9-23S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9-23S-1V(32).pdf
DF9-25P-1V(20)
DF9-25P-1V(20)
DF9-23S-1V(69)
DF9-23S-1V(69)
Περιγραφή: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9-23S-1V(69).pdf
DF9-25S-1V(32)
DF9-25S-1V(32)
Κατεβάστε: DF9-25S-1V(32).pdf
DF9-23S-1V(54)
DF9-23S-1V(54)
Περιγραφή: CONN SOCKET 23POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9-23S-1V(54).pdf
DF9-23S-1V(20)
DF9-23S-1V(20)
Κατεβάστε: DF9-23S-1V(20).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών