DF9-17S-1V(69)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9-17S-1V(69).pdf2.DF9-17S-1V(69).pdf3.DF9-17S-1V(69).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9-17S-1V(69) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17
Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9-17S-1V(69) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 17 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD