DF7A-8EP-3.96C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 8POS 3.96MM CR
Φύλλα δεδομένων: DF7A-8EP-3.96C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7A-8EP-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 8POS 3.96MM CR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5636 pcs Φύλλο δεδομένων DF7A-8EP-3.96C.pdf
Σειρά DF7 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF7A-8EP-3.96C
H2706
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 8 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)