DF7A-1EP-3.96C
HiroseHirose
DF7A-1EP-3.96C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 1POS 3.96MM
Φύλλα δεδομένων: DF7A-1EP-3.96C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7A-1EP-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 1POS 3.96MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5553 pcs Φύλλο δεδομένων DF7A-1EP-3.96C.pdf
Σειρά DF7 σειρά Απόσταση -
Πίσσα - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF7A-1EP-3.96C
H3474
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 1 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 1 Position Rectangular Housing Connector Plug White