DF7-5P-3.96DS(01)
HiroseHirose
DF7-5P-3.96DS(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 3.96MM R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF7-5P-3.96DS(01).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-5P-3.96DS(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 3.96MM R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5256 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-5P-3.96DS(01).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
H3448
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.303" (7.70mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.156" (3.96mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7-5P-3.96DS
DF7-5P-3.96DS
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 3.96MM RT ANG T
Σε απόθεμα: 5454 pcs
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DS.pdf
RFQ
DF7-5P-3.96DS(25)
DF7-5P-3.96DS(25)
Σε απόθεμα: 5748 pcs
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DS(25).pdf
RFQ
DF7-5P-3.96DSA(25)
DF7-5P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 3.96MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DSA(25).pdf
DF7-4S-3.96C
DF7-4S-3.96C
Περιγραφή: CONN SOCKET 4POS 3.96MM CRIMP
Κατεβάστε: DF7-4S-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DSA(25)
DF7-4P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF7-4P-3.96DSA(25).pdf
DF7-5P-3.96DS(26)
DF7-5P-3.96DS(26)
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DS(26).pdf
DF7-4RS/P-3.96
DF7-4RS/P-3.96
Περιγραφή: CONN RETAINER 4POS 3.96MM
Κατεβάστε: DF7-4RS/P-3.96.pdf
DF7-5P-3.96DSA(01)
DF7-5P-3.96DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 3.96MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DSA(01).pdf
DF7-5EP-3.96C
DF7-5EP-3.96C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 5POS 3.96MM CR
Κατεβάστε: DF7-5EP-3.96C.pdf
DF7-5P-3.96DSA
DF7-5P-3.96DSA
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DSA.pdf
DF7-5P-3.96DSA(26)
DF7-5P-3.96DSA(26)
Κατεβάστε: DF7-5P-3.96DSA(26).pdf
DF7-4P-3.96DSA(26)
DF7-4P-3.96DSA(26)
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF7-4P-3.96DSA(26).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών