DF65-6S-1.7C
HiroseHirose
DF65-6S-1.7C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 1.7MM 6POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF65-6S-1.7C.pdf2.DF65-6S-1.7C.pdf3.DF65-6S-1.7C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF65-6S-1.7C
Αριθμός εξαρτήματος DF65-6S-1.7C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 1.7MM 6POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 725709 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF65-6S-1.7C.pdf2.DF65-6S-1.7C.pdf3.DF65-6S-1.7C.pdf
Σειρά DF65 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.067" (1.70mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H122506 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Beige 0.067" (1.70mm) Επικοινωνία Τύπος Female Blade Socket