DF63WA-4S-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-4S-3.96C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 3.96MM 4POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF63WA-4S-3.96C.pdf2.DF63WA-4S-3.96C.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF63WA-4S-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 3.96MM 4POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67492 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF63WA-4S-3.96C.pdf2.DF63WA-4S-3.96C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF63W σειρά Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Πίσσα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125127 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 4 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Waterproof (Mated) στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.156" (3.96mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket