DF62P-3EP-2.2C(10)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 3POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62P-3EP-2.2C(10).pdf2.DF62P-3EP-2.2C(10).pdf3.DF62P-3EP-2.2C(10).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62P-3EP-2.2C(10) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 3POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0544-4-10 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin