DF62C-2S-2.2C
HiroseHirose
DF62C-2S-2.2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62C-2S-2.2C.pdf2.DF62C-2S-2.2C.pdf3.DF62C-2S-2.2C.pdf4.DF62C-2S-2.2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF62C-2S-2.2C
Αριθμός εξαρτήματος DF62C-2S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H122123 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62C-4S-2.2C
DF62C-4S-2.2C
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 4POS WHT
Κατεβάστε: DF62C-4S-2.2C.pdf
RFQ
DF62C-2S-2.2C(11)
DF62C-2S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Κατεβάστε: DF62C-2S-2.2C(11).pdf
RFQ
DF62C-13S-2.2C(11)
DF62C-13S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 13POS BLK