DF62-5S-2.2C(11)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 5POS
Φύλλα δεδομένων: DF62-5S-2.2C(11).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62-5S-2.2C(11) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 5POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5868 pcs Φύλλο δεδομένων DF62-5S-2.2C(11).pdf
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0516-9-11 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 5 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Socket Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62-4S-2.2C
DF62-4S-2.2C
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 4POS
Σε απόθεμα: 5244 pcs
Κατεβάστε: DF62-4S-2.2C.pdf
RFQ
DF62-6EP-2.2C
DF62-6EP-2.2C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 6POS
Σε απόθεμα: 5749 pcs
Κατεβάστε: DF62-6EP-2.2C.pdf
RFQ
DF62-5S-2.2C
DF62-5S-2.2C
Κατεβάστε: DF62-5S-2.2C.pdf
DF62-6S-2.2C(11)
DF62-6S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 6POS