DF61-2S-2.2C(13)
HiroseHirose
DF61-2S-2.2C(13) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT2.2MM 2POS BEIGE
Φύλλα δεδομένων: 1.DF61-2S-2.2C(13).pdf2.DF61-2S-2.2C(13).pdf3.DF61-2S-2.2C(13).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF61-2S-2.2C(13) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT2.2MM 2POS BEIGE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF61 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H121975 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Swing Lock
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Beige 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket