DF5A-10P-5DSA
HiroseHirose
DF5A-10P-5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 5MM STRGHT TIN
Φύλλα δεδομένων: DF5A-10P-5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF5A-10P-5DSA
Αριθμός εξαρτήματος DF5A-10P-5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 5MM STRGHT TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5314 pcs Φύλλο δεδομένων DF5A-10P-5DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF5 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm) Συσκευασία Bulk
H1917
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 22.5mm
Ύψος μόνωσης 0.591" (15.00mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.197" (5.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF59SN-1P-FC/IN-TOOL
DF59SN-1P-FC/IN-TOOL
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN INSERTION TOOL DF59
Σε απόθεμα: 20148 pcs
Κατεβάστε: DF59SN-1P-FC/IN-TOOL.pdf
RFQ
DF5A-10DP-5DSA(05)
DF5A-10DP-5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 5MM DUAL TIN
Σε απόθεμα: 5212 pcs
Κατεβάστε: DF5A-10DP-5DSA(05).pdf
RFQ
DF5A-10P-5DSA(35)
DF5A-10P-5DSA(35)
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 5MM